modnieistylowo | e-blogi.pl
Blog modnieistylowo
Wygodne buty! 2015-03-26

WYGODNE BUTY!


 


Chcąc czuć się pięknie i kobieco niejednokrotnie decydujemy się na założenie kolosalnie wysokich, niewygodnych szpilek. Każda z nas wie, że na obcasie prezentuje się dużo lepiej i atrakcyjniej. Jednak czy nasz piękny wygląd warto przepłacać okropnym bólem nóg?
A może warto pomyśleć o sposobach na zakup idealnie wygodnego obuwia?


Jeśli chcesz błyszczeć to myśl o sobie - nie wybieraj zbyt wysokich butów tylko dopasuj je do swoich możliwości. Obcasy czy też szpilki muszą być dobrze osadzone a więc znajdować się pod samą piętą - dzięki temu będziesz czuła się stabilniej..Nigdy na ważną imprezę czy spotkanie nie zakładaj nowych szpilek - muszą być wygodne a więc warto wcześniej rozchodzić je w domu. Mimo, że rozchodzisz buty w domu to weź ze sobą na wypadek plasterek z opatrunkiem;)


I zainwestuj w silikonowe poduszeczki!


Dbaj też o włosy! 2015-03-19

Dbaj też o włosy!


 


Każda z nas dba o właściwy makijaż, właściwy ubiór ale czy właściwie dbamy o nasze włosy?
Nie ważne czy zima czy lato są one tak samo narażone na działanie ciepła (czy to ze słońca czy też z suszarki) i tak samo mogą ulec zniszczeniu. Bardzo ważne jest dostarczanie naszym włosom witamin A, B, C, E a także kwasów i białka. Właściwa dieta odpowiednio zadba o stan Twoich włosów.Nie wierz w to, że cud szampony i cud odżywki zdziałają cuda - na nic ich właściwości, ogromnie wysoka cena i polecanie przez znane osoby skoro w ich zawartości brak jakichkolwiek naturalnych olejków odżywczych.Wybieraj więc produkty zawierające olej arganowy, jojoba, masło shea czy też awokado. W odżywkach powinien znaleźć się miód, aloes oraz gliceryna.


Wystarczy czytać ulotki - ja czytam dokładnie a TY jak sprawdzasz zwartość?


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]