modnieistylowo | e-blogi.pl
Blog modnieistylowo
Przygotowanie do randki w 5 minut? 2015-02-15

Przygotowanie do randki w 5 minut?


 


Luty to wyjątkowy miesiąc - miesiąc będący głównie czasem miłości i randek. A jak randki to każda z nas wie, że musi wyglądać pięknie i elegancko. Jakie rzeczy powinnaś mieć w swojej szafie by bez problemu skomponować wyjątkowy i romantyczny strój na randkę, nawet jeśli do randki pozostało kilkanaście minut?


Podstawowym elementem jest mała czerwona bądź też mała czarna - ciekawe dodatki połączone z taką odzieżą będą sprawiały, że będziesz wyglądać seksownie i elegancko.


Jak sukienka to i oczywiście szpilki - najlepiej aby w Twojej szafie znalazła się ich klasyczna wersja tj. czerń.


Wybierając się na randkę powinnaś zadbać także o zmysłową bieliznę. Samo jej posiadanie sprawia, że ma się ochotę na gorący flirt nawet z nieznajomym.


Jak już wcześniej wspomniałam bardzo ważna jest biżuteria - powinna być delikatna aczkolwiek widoczna no i oczywiście romantyczna.


Jak Twoja Walentynkowa randka?
Jak kupować taniej? 2015-02-04

Jak kupować taniej?


Każda z nas marzy o pięknym, modnym i nowoczesnym ubraniu. Niestety nie zawsze możemy sobie na to pozwolić ze względów finansowych. Co wtedy robimy? Jak najczęściej my kobiety radzimy sobie z zakupami w kryzysowych sytuacjach?


Najczęściej decydujemy się na zakupy podczas wyprzedaży i obniżek poseznowocyh. To jest chyba najbardziej korzystne rozwiązanie sytuacji - możemy kupić wypatrzone wcześniej modele za naprawdę dobre ceny.Zdarza się i tak, że kupujemy w sklepach internetowych - choćby takich jak ten: http://yups.pl. Dzięki temu mamy możliwość spokojnego przejrzenia całego asortymentu ale co najważniejsze nie musimy latać po sklepach i stać w długich kolejkach.Ciekawą opcją jest także wymiana ciuchami z koleżankami - ostatnio coraz popularniejsze stają się domowe targi z używaną odzieżą. Można się czymś wymienić, coś sprzedaż, coś oddać.A Ty jaki masz sposób? 


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]